Benelux Turu

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Tur Türü

Avrupa Turları

Grup boyutu

43 kişiler

Lokasyon

İstanbul

Genel Bakış

Tur organizasyonuna göre uçuş biletlerinin tarih ve fiyatları,

                                                Uçak bileti detayları

İSTANBUL-AMSTERDAM         LUXEMBURG - İSTANBUL

 27-10-2023                                 31-10-2023

KALKIŞ - VARIŞ                             KALKIŞ - VARIŞ

    TK1957                                            TK1356

 10:45 - 13:20                                          17:50 - 23:15

ÜCRET: 249€                                     ÜCRET: 179€

Herşey Dahil Kişibaşı Fiyatı : 1499€

------------------------------------------------------

03/10/17/24-11-2023               07/14/21/28-11-2023

    TK1957                                          TK1356

KALKIŞ - VARIŞ                        KALKIŞ - VARIŞ.                        

 11:45 - 13:25                              17:50 - 23:15     

 ÜCRET:  249€                              ÜCRET: 197€

Herşey Dahil Kişibaşı Fiyatı : 1579€

------------------------------------------------------

 01/08/15/21-12-2023               05/12/19/26-12-2023

     TK1957                                                 TK1356

KALKIŞ - VARIŞ                                 KALKIŞ - VARIŞ

    11:45 - 13:25                                    17:50 - 23:15   

ÜCRET:  179€                                     ÜCRET: 249€

Herşey Dahil Kişibaşı Fiyatı : 1628€

----------------------------------------------------------

       YILBAŞI ÖZEL BENELUX TURU

25-12-2023                                 02-01-2024

     TK1957                                           TK1356

KALKIŞ - VARIŞ                           KALKIŞ - VARIŞ                        

   11:45 - 13:25                              17:50 - 23:15     

 ÜCRET:  189€                             ÜCRET: 249€

Herşey Dahil Kişibaşı Fiyatı : 1649€

-----------------------------------------------------

1.Gün  İstanbul  – Amsterdam 

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava yolları Kontuarı önünde Saat 07:45’de buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları'nın Tarifeli Seferi TK1957 ile Amsterdam’a organizasyon saatlerinin uçuşuna göre hareket ediyoruz. Amsterdam’a hareket ve varışımızın ardından Panoramik Şehir turumuz başlıyor. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

 

2.Gün Amsterdam

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Efsane Hollanda turuna katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

 

Ekstra Tur : Efsane Hollanda Turu : Kişi Başı 105€

 

Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, Kanal turu ve Mücevher fabrikasını kapsayan bu turumuza ilk olarak Amsterdam kanalları turu ile başlıyoruz. Kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan Amsterdam’da; teknemizden manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz, ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. Sonrasında “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Volendam gezimizin ardından sonraki durağımız, Marken kasabası. Ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ekonomik fiyatlarla hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ardından son durağımız Yel değirmenleri ile ünlü bir kasaba olan büyüleyici güzellikteki Zaanse Schans’ı görme fırsatı yakalıyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde gerçekleşecektir.

 

3.Gün Amsterdam-Lüksemburg

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg’a hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Brugge turuna katılabilirler. Turumuzun ardından Lüksemburg’a devam ediyoruz. Varışa istinaden panoramik akşam Lüksemburg şehir turu yapıyoruz. Şehir turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi ,ve dar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Otelimizde gerçekleşecektir.

 

Ekstra Tur : Brugge Turu : Kişi Başı  75€

Tablo gibi kanalları, Orta Çağdan kalma mimarisi, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile Brugge size masalsı anlar yaşatacak. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz. Geceleme otelinizde gerçekleşecektir.

 

4.Gün Luksemburg - İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin extra düzenleyeceği Remich-Schengen ve Trier Turuna katılabilirler. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transferi olacaktır. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK1956 Sefer sayılı uçuşu ile istanbul Yeni Havalimanına uçuşumuz gerçekleşiyor. 03:30 varışımızın ardından turumuzun sonu. Bir sonraki Turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle..

Remich&Schengen ve Trier Turu : Kişi Başı 75€

Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz. Ardından Mosel Nehri kıyısında M.Ö. 16. YY ‘da Roma İmparatoru Ağustos tarafından kurulmuş olan, MÖ 1800 ‘de yapılan Porte Nigra (Siyah Kapı) da başta olmak üzere UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi ‘nde yer alan birçok tarihi esere ev sahipliği yapan, Almanya ‘nın en eski şehri Trier’i keşfediyoruz. 

Önemli Uyarı...!

Ekstra Turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşmektedir

20 kişinin altında olması durumunda Fiyatlarda farklılık gösterebilir

 

Bu Turumuz İçin eXtra Avantajlar;

Full Paket : 255 yerine 210 

-Brugges + Efsane Hollanda + Remich&Schengen +Trier Turu

  

İptal Güvence Paketi : 50 EURO

İptal güvence paketi ile 10 iş günü kalana kadar tüm misafirlerimiz nedensiz, sebepsiz, şartsız turlarını iptal ettirebilir, vize ve sigorta bedeli hariç tüm tur bedelini kesintisiz iade alabilirler.

 

GENEL ŞARTLAR

1-      Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

2-      Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Acente gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Acenteden alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Acenteden bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Acenteden tarafından iptal edilmesi durumunda Acenteden herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Acente sorumlu tutulamaz.

3-      Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Acente iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

 

İptal ve değişiklik

4-      Turlarımızda, ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır.

5-      Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Acenteye yazılı olarak bildirmek koşulu ile Acente tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Acente ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar

1-      Programda belirtilen turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Turlar sırasında misafirlerimize farklı rehberler eşlik edebilir.

2-      Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

3-      Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ilave turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

4-      Speed Boatlar ile yapılacak olan turlarımızda dikkat edilmesi gereken hususlar; tekneye binmeden hemen önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

5-      Fiyatlara dahil olan hizmetler alanında belirtilen tur yada yemek hizmetlerine katılım sağlanmaması halinde iadesi yoktur. 

Uçuşlar Hakkında

6-      Acente hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.

7-      Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

8-      0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.

9-      Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.

10-    Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

11-    Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

12-    Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Acente sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

13-    Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 23 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Acente sorumluluğunda değildir.

14-    Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.

15-    Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar

1-      Acente misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Acente iptal koşulları geçerli olacaktır.

2-      Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Acente tarafından bildirilecektir.

3-      Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Aente tarafından bilgi verilecektir.

4-      Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

5-      Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.

6-      Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.

7-      Acente tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Acente tarafından garanti edilemez.

8-      Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

9-      Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.

10-    Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.

11-    Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.

12-    Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).

13-    3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

14-    Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

15-    2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

16-    Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.

&l

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

• Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(İstanbul HL)- Amsterdam(AMS) / Luksemburg(LUX) -İstanbul(İstanbul HL)- arası uçak bileti,
• Amsterdam 2 Gece Lüksemburg 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
• Alan- Otel- Alan transferleri,
• Amsterdam, Luksemburg panoramik Şehir Turu
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 150.-TL
• Vize Ücreti İstanbul : 150.-Eur
• Vize ücreti izmir Ankara : 170.-Eur
• Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.-Eur
• Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30.-Eur
• Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
• Şehir ve otel vergileri
• Müze Giriş Ücretleri
• İptal Güvence Paketi : 50.-Eur (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihine 10 gün iş günü kalana kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)

Temalar

Macera
Lüks ve Konfor

Tur Süresi

3 Gece

Ulaşım Tipi

Otobüslü
Uçaklı

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Ayas Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

₺19.292 başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
Pazartesi 09:00 - 18:00
Perşembe 09:00 - 18:00
Çarşamba 09:00 - 18:00
Perşembe 09:00 - 18:00
Cuma 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 18:00
Pazar kapalı
başlayan fiyatlar
₺19.292
0 Yorum