Ankara Çıkışlı Mezopotamya Turu

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Tur Türü

Paket Turlar

Lokasyon

Ankara

Genel Bakış

1.GÜN

Değerli misafirlerimiz, yurtdışı misafirlerimizi Ankara Esenboğa Havalimanında karşılıyoruz. Bir günün akşam yemeği dahil olmak üzere hotelimizde turumuza başlama saatine göre dinlenmeye bırakıyoruz. Günün ilk ışıklarında ofislerimizin belirledikleri buluşma noktalarında tüm misafirlerimiz ile buluşmak için harekete geçiyoruz. Yeşilliklere doyamayacağımız Mezopotamya Turuna başlıyoruz.

Kat edilecek mesafe : 440 km

 

2.GÜN

Değerli konuklarımız, sabah erken saatlerde Sivas’ta alacağımız ekstra kahvaltı sonrasında Çamlıbel ve Yıldızeli üzerinden Sivas’ı gezmeye başlıyoruz. Sivas’taki ilk gezi noktamız. 1271 yılında Sahip Ata Fahrettin Ali tarafından yapılan Mimar Kaluytan’a yaptırılan Gök Medrese olacak. Eğri binası ile görenleri hayrete düşüren ve hala bu minarenin kullanıldığı Anadolu’nun en eski camilerinden olan Ulu Cami’yi geziyoruz. Taşhan, Bürücüye Medresesi ve Çifte Minare gezileri ardından Sivas’tan ayrılıyoruz. İmralı-Refahiye üzerinden 1939 ve 1992 yılında yaşamış olduğu yüksek şiddetli depremler sonrasında kurulan modern mimariye kavuşan Erzincan’a ulaşıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız panoramik turumuzun ardından Bakırcılar Çarşısında serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizi de Erzincan’ın meşhur yaprak dönerini yedikten sonra Aşkale üzerinden Dadaşlar Diyarı Erzurum’a ulaşıyor ve şehir turuna başlıyoruz. Sultan Melik Mahallesi’nde bulunan ve Anadolu’nun mezar anıtlarının en güzel örneklerinden biri olan Üç Kümbetleri geziyoruz. Ardından Çifte Minareli Medreseyi geziyoruz. Ulu Cami’yi de gezdikten sonra Erzurum’daki il Osmanlı Camisi olan ve dönemim Mimar Sinan’a Lala Mustafa Paşa tarafından yaptırılan ve bugün kendi adıyla anılan camiyi gezdikten sonra Rüstem Paşa Kervansarayında serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zamanda Erzurum’da meşhur olan Olta Taşı çarşılarında alışveriş yapabilirsiniz. Günün sonunda Palandöken’de bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kat edilecek mesafe : 435 km

Konaklama : Bora Park Hotel(****), Polat Palandöken Hotel(*****) vb.

  

3.GÜN

Değerli konuklarımız otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Selçuklular ile Bizanslılar arasında yapılmış ilk büyük meydan muharebesinin gerçekleştiği Pasinler üzerinden Köprüköy’e ulaşıyoruz.  Bingöl Deresi ile Pasinler Deresi’nin birleşerek Aras Nehri’ni oluşturduğu bölgede bulunan Çoban Dede Köprüsünü görüp fotoğrafladıktan sonra Horasan üzerinden Kars şehir merkezine ulaşıyoruz. 1877 yılından sonraki 40 yıl boyunca Rus işgalindeyken yeniden kurulan şehir, Baltık mimarisinin ülkemizde en iyi izlenebileceği merkezdir. 12 Havariler Kilisesini, Taş Köprü, Kars Kalesini panoramik olarak görüyoruz. Araçlarımıza binip Artvin’e doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kat edilecek mesafe :510 km

Konaklama : Cheltikov Hotel(***), Işıl Park Hotel(***) vb.

 

4.GÜN

Sabah erken saatte otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılıp Karadeniz Kıyısında yer alan ve dört mevsim çok sayıda turiste ev sahipliği yapan Batum’a doğru yola çıkıyoruz. Sarp sınır kapısındaki gerekli kontrollerden geçtikten sonra Batum’a varıyoruz.  Rehberimizin kısa anlatımları eşliğinde Avrupa Meydanını ve ortasında yükselen elinde altın post olan Medea Heykelini, 2000 yıllık alfabenin yer aldığı Alfabe Kulesini, görkemli Poseidon Heykelinin yer aldığı Tiyatro Meydanını, Azerbaycanlı delikanlı ile Gürcü Kız arasındaki imkânsız aşkı anlattığı Ali ve Nino Heykelini, kentin en önemli simgelerinden olan Piazza Meydanını ve meydanın yakınında bulunan şehirdeki en eski kiliselerden biri olan St. Nicolas Kilisesini  ve avlusundan mihrabına renkli işlemeleri olan Orta Camiyi geziyoruz.  Şehir turumuzun ardından sınır kapısındaki kontrollerden geçtikten sonra tur otobüsümüz ile Fırtına Vadisi’ne doğru yola çıkıyoruz. Fırtına Deresinin kenarında bulunan restorantımızda öğle yemeği için mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz yemekten sonra zipline yapabilirler. Öğle yemeğimizin ardından Çamlıhemşin’e doğru yol çıkıyoruz.Otobüsle belirli bir noktaya kadar gelip daha sonra minibüslere binerek Kaçkar Dağları Milli Parkı içerisinde yer alan, Rize’de bulunan debisi en yüksek şelalelerden biri olan Palovit Şelalesi’ne varıyoruz. Burada vereceğimiz kısa fotoğraf molasının ardından minibüslerimize binerek Fırtına Deresi yamaçları üzerine kurulu, 8 burç ve 1 gözetleme kulesinden oluşan ve Kale-i Bala, Ciha Kale gibi kalelerin ve sonu İspir olan orta çağ kervan yolunun güvenliğini sağlayan Zilkale’ye varıyoruz. Muhteşem yeşilliklerle çevrili manzaranın tadını çıkarıp vereceğimiz fotoğraf molamızın ardından bir sonraki durağımız olan Çinçiva (Şenyuva) Köprüsüne varıyoruz. Buradaki fotoğraf çekimlerimizin ardından tekrardan minibüslerimize binerek tur otobüsümüzün olduğu yere doğru hareket ediyoruz. Daha sonra otobüsümüze binip Ayder Yaylasına varıyoruz. Panoramik olarak Gelin Tülü Şelalesini görüp otelimize varıyoruz. Akşam yemeğimiz otelde alınacaktır.

Kat edilecek mesafe : 140 km

Konaklama : Hanedan Suit Hotel(***), Ayder Haşimoğlu Otel(***) vb.

 

5.GÜN

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Ayder Yaylasında bulunan elektriğini doğal yollardan üreten Karadeniz insanının kıvrık zekasının ürünlerini görebileceğimiz Mucit’in Yerini ziyaret ediyoruz. Burada vereceğimiz kısa mola boyunca dileyen misafirlerimiz etrafı gezebilir, dileyen misafirlerimiz ise yöreye özgü mısır unu, peynir, tereyağı ve bal alışverişi yapabilirler. Molamızın ardından kendir ipinden el tezgahında dokunan ve özellikle Rize’de üretilen ve adını buradan alan Rize Bezi (Feretiko) Atölyesine uğruyoruz. Atölyeyi gezdikten sonra misafirlerimize alışveriş için kısa bir mola verip daha sonra Trabzon’un simgesi, Karadeniz denilince sımsıkı ormanları ile aklımızda yer edinen ve yöre halkının “dünyanın sonu” olarak tanımladığı Uzungöl’e doğru yola çıkıyoruz. Burada alacağımız öğle yemeğinin ardından rehberimizin belirlediği serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz göl etrafında bisiklet kiralayarak turlayabilir, dileyen misafirlerimiz seyir terasından Uzungöl manzarasının tadını çıkarabilir dileyen misafirlerimiz de rehberimizin de katılımıyla Uzungöl yaylalarına çıkıp muhteşem orman manzarasının ve temiz havanın tadını çıkarabilir. Serbest zamanımızın ardından rotamızı Sürmene’de bulunan Mehmet Kumbasar tarafından yapılan el yapımı bıçak ürünlerinin satıldığı Kumbasar Bıçak Sarayına çeviriyoruz. Burada vereceğimiz kısa alışveriş molasının ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Yol güzergahımız üzerinde bulunan Karadeniz’in en lezzetli ve kaliteli çay fabrikası Vatan Çay’dan içimi ve lezzeti güzel, dökme ve aromalı çay üretim tesislerini ziyaret edip çayın işlenme serüveni hakkında yetkililerin anlatımlarını dinleyip alışverişlerimizi tamamladıktan sonra Trabzon’da konaklayacağımız otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğimiz otelde alınacaktır.

Kat edilecek mesafe : 190 km

Konaklama : Zitaş Hotel(***), Arsen Hotel(***), Quantum Hotel(***) ve Zigana Gümüş Kayak(***). vb

 

6.GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz. İlk durak yerimiz olan Trabzon’un Maçka ilçesinde yer alan, Anadolu’nun olduğu kadar Hristiyanlık tarihinin de en eski kiliselerinden biri olan, halk arasında “Meryem Ana” olarak da bilinen Sümela Manastırına gidiyoruz. Rehberimizin anlatımıyla bu eşsiz mimari hakkında bilgi edinip kısa fotoğraf molası vererek manastırdan ayrılıyoruz. Yol üzerinde bulunan Aya Varvara Kilisesini gezip rehberimizin anlatımlarını dinleyip Ayasofya’ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Kommenos Krallığı döneminde İstanbul’daki Ayasofya’ya ithafen yapılan bu mimari harikayı ve fresklerini tanıdıktan sonra bölgenin en büyük gümüş atölyesine gidiyoruz. Burada Gümüş, Telkâri, Trabzon hasır bileziği ve ülkemizde sadece Trabzon’da üç aile tarafından yapılan, Kazaz Türkleri tarafından bölgeye kazandırılan en değerli sanat olarak nitelendirilen Kazaziye sanatının inceliklerini öğreniyoruz. Alışveriş molamızın ardından Soğuksu Tepesi’ndeki Art Neuve (Yeni Sanat) tarzında Konstantin Kabayanidis’ in yaptırmış olduğu ve Trabzon halkının Ata’ya armağanı olan Atatürk Köşkü’nü görüyoruz. Atatürk Köşkü gezimiz sonrasında rotamızı Ordu’ya çeviriyoruz. Yol güzergahımız üzerinde bulunan Vakfıkebir ekmeği ve fındık ve fındık mamülleri satış mağazasına da uğrayıp alışverişlerimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Ordu’yu tepeden seyredebileceğiniz, yeşil ve mavinin buluştuğu eşsiz Karadeniz manzarasını ayaklarınızın altına seren Boztepe’ye teleferikle çıkıyoruz. Vereceğimiz serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz burada çay ve kahve içerek manzaranın tadını çıkarabilir, dileyen misafirlerimiz de bisiklet kiralayarak çevreyi gezebilir. Serbest zamanımızın ardından Samsun’a hareket ediyoruz. Konaklama Samsun’da yapılacaktır. Akşam yemeği konaklanacak otelde alınacaktır.

Kat edilecek mesafe : 340 km

Konaklama : Grand Atakum Hotel(****), New Hotel(***), Mes Hotel(***) vb.

 

7.GÜN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Samsun Millî Mücadele Park Alanı içerisinde bulunan, Mustafa Kemal Atatürk’ü Samsun’a getiren Bandırma Vapuru ile birebir aynı olan Bandırma Vapuru Müzesi’ne gidiyoruz. Burada yapacağımız gezinin ardından şehrin simgelerinden biri olan ve 19 Mayıs 1919’da Atatürk’ün Bandırma Vapurundan indiği iskelenin önünde bulunan İlk Adım Heykeli’ne gidiyoruz. Rehberimizin anlatımlarının ardından Osmanlı şehzadelerinin eğitim gördüğü, dünyanın en güzel misket elması, kirazı, şeftalisi ve bamyasının üretildiği, gezip görülebilecek pek çok tarihi doğal güzelliği bulunan Amasya’ya doğru yola çıkıyoruz. Rehberimizin eşliğinde ve kısa anlatımlarıyla Yalıboyu Evleri, Kral Kaya Mezarları, Hazeranlar Konağı, Şehzadeler Müzesi, Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Müzesini, Şehzadeler Yolunu panoramik olarak görüyoruz. Vereceğimiz serbest zaman boyunca öğle yemeğinizin ardından panoramik olarak gördüğümüz yerleri ziyaret edebilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından Ferhat ile Şirin Müzesine uğrayıp rehberimizin anlatımlarıyla müzeyi geziyoruz. Gezimizin ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Ayas Turizm tarafından hazırlanan bir sonraki organizasyonumuzda tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın diyoruz.

Kat edilecek mesafe : 600 km

 

TURUMUZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER,

TURA KATILIM ŞARTNAMESİ KULLANICI SÖZLEŞMESİ,

 İPTAL KOŞULLARI, GENEL ŞARTLAR.

Bu destinasyon 8 gece 9 gündüz konaklamalı tur olarak organize edilmiştir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız genel olarak otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklarından ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Triple odalarda 3ncü yatak, normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat tahsis edilebilir.
2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
Uçaklı Turlarda Ayas Turizm, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde Ayas Turizm, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Ayas Turizm’in bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Ayas Turizm’in sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Ayas Turizm’in herhangi bir yaptırımı yoktur.
Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Ayas Turizm’in sorumluluğu yoktur.
Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 19 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Ayas Turizm’de saklıdır.
Turun iptali durumunda Ayas Turizm iptalini, iptal koşulları metnindeki gibi bizzat bildirmek zorundadır. Bu durum yasal süreç olduğundan misafirlerin tazminat hakkı yoktur.
Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Ayas Turizm sorumlu değildir.
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza olarak tura katılım gerçekleştirildiği gibi uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Aksi durumlarda tura katılım gerçekleştirildiği gibi sayılır.

 

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunulur. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 50 TL’dir.
Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak, tur fiyatının içerisinde uygulama yapılmaktadır. Ayrıca bu durum acentenin, iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır.)

 

İPTAL KOŞULLARI

    Bu durum yeterli katılımın sağlanmaması, olağan üstü durumlar, deprem, sel vb. afet durumlarda en geç turun hareketinden 1 gün öncesine kadar iptal durumu tarafınıza bildirilir. Herhangi bir ücret kesintisi olmadan ücretiniz tarafınıza iade edilir.

 

GENEL ŞARTLAR

§  Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Tur sirküsü yayımlandığı    …../…../……… tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

§  Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

§  Rezervasyona düşünülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

§  Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

§  0-6 yaş çocuklarda otel/hotel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

§  Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.

§  Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakları geri iade edilmez.

§  Yeterli sayıya ulaşılmadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentede saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acente misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

§  Uçaklı Turlarda; uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir.

İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında “ekonomik sınıf” kullanılmaktadır.

§  Programda aksi belirtilmedikçe, Müze kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.

§  Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.

§  Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

§  Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acente kesinlikle sorumlu değildir.

§  Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

§  Turda belirtilen otel/hotel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.

§  Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandalet, su ayakkabısı, spor ayakkabı vb.) tercih edilmelidir.

§  Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.

Otobüsler: 28 – 46 kişi sayılarında kullanılır.

Midibüs: 17 = 27 kişi sayılarında kullanılır.

Minibüs: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

 

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ FİRMA OLAN AYAS İSOS TURİZM SEYAHAT OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TARAFINDAN ÜRETİLMİŞ OLUP, AYAS TURİZM BÜNYESİNDE ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO’LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

15 Yıllık Turizm Güvencesi ve Hizmetleri
Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
Lüks Araçlar ile Ulaşım ve Araç içi İkramlar
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
Konaklamalar
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği (otel konaklamaları için geçerlidir.)
Zorunlu Seyahat Sigortası
Uçak bileti ve sigortası
Tüm öğle yemekleri ve ilk gün sabah kahvaltısı
Yemeklerin yanında alınan tüm içecekler
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Kişisel Harcamalar
Rafting
Zipline

Güzergah

Temalar

Tarih ve Kültür
Macera
Eğlence
Doğa ve Spor
Aile ve Çocuklar
Lüks ve Konfor
Otel ve Konaklama
Ulaşım ve Transfer

Tur Süresi

5 Gece ve Üzeri

Ulaşım Tipi

Otobüslü
Uçaklı

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Ayas Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

₺20.950 başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
₺20.950
0 Yorum