Kayakapı Premium Caves

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Açıklama

Kayakapı Premium Caves Cappadocia, Ürgüp şehir merkezinde konumlanmaktadır ve konuklarına ücretsiz kablosuz internet sağlamaktadır. Otel, Göreme Ulusal Parkı bölgesine sadece bir kaç dakika uzaklıkta, doğa ile iç içe olmak isteyen misafirler için mükemmel bir mekan sağlamaktadır.

Otelde 24 saat resepsiyon, bebek bakımı / çocuk hizmetleri ve 24 saat oda servisi dahil olmak üzere misafirlerin faydalanabileceği çok çeşitli olanaklar sunulmaktadır. Konukların istekleri üzerine havalimanı transferi ve çamaşır hizmeti sağlanmaktadır.

Kayakapı Premium Caves Cappadocia, misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sağlamak için çeşitli olanaklar ile beraber 44 lüks odaya sahiptir. Otelde aynı zamanda balayı süit odaları da mevcuttur.

Kayakapı Premium Caves Cappadocia, Kayakapı gibi merkezlere kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Tesis ayrıca Göreme ve Nevşehir bölgelerine kolay bir sürüş mesafesinde yer almaktadır.

ODA ÇEŞİTLERİMİZ

PRİME ODALAR, GLORİUS CAVE SUİTELER, MAJESTİC CAVE SUİTLER, MAJESTİC CAVE VE POOL SUİTLER, ROYAL CAVE SUİTELER, ROYAL CAVE VE POOL SUİTLER, GRANİOSE CAPPADOCİAN MANSİON, PALATİAL CAPPADOCİAN MANSİON, GRANDİOSE CAPPADOCİAN POOL MANSİON olarak hizmet verilmektedir. Eğer rezervasyonunuz başlama fiyatı olan Prime odalardan farklı ise, size uygun fiyatlandırmalı kişi ve konfor alanı olmakla beraber sunulan odaları tercih etmenizi önemle rica ederiz. Üstün hizmetimizden en ekonomik hali ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Bu düzenlememizden faydalanmanız için Ayas Turizm Rezervasyon Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

 

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis veya Ayas Turizm sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Ayas Turizm sorumlu değildir.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Ayas Turizm tarafından yapılmaktadır.

Müsait Odalar

{{room.title}}

{{type.price_html}}
{{total_rooms}}
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
{{total_price_html}}
Toplam Fiyat: {{total_price_html}}
Şimdi öde {{pay_now_price_html}}
Seçtiğiniz tarihte müsait oda yok. Lütfen kritik aramanızı değiştirin

Konaklama Tipi

Oda & Kahvaltı

Tesis Tipi

Rezidans
Oda-Kahvaltı
Konukevleri
Oteller

Tesis Teması

Yaz Otelleri
Uluslararası Seyahat
Oteller
Lüks
Spa
Romantik/Balayı
Aile

Koşullar

Giriş
14:30 AM
Çıkış
11:30 am
Otel Şart ve Koşulları
Fiyatlandırmanın süresi ne zamana kadardır?
Bu fiyatlandırmamız 16-11-2021 den 15-03-2022 tarihleri arasında uygulanmaktadır.

Lokasyon

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Ayas Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

Mesaj kutusu

Konaklama Tipi

Oda & Kahvaltı

Tesis Tipi

Rezidans
Oda-Kahvaltı
Konukevleri
Oteller

Tesis Teması

Yaz Otelleri
Uluslararası Seyahat
Oteller
Lüks
Spa
Romantik/Balayı
Aile
Mesajlar {{unread_count}}
... ile mesajlaş {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Siz: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}