Hakkımızda

    Ayas İsos Travels-Ayas İsos Turizm Seyahat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi(Ayas Turizm) uzun süre turizm sektöründe faaliyet gösteren, tecrübeli ve dinamik personeli ile seçkin müşterilerine en iyi hizmeti suna bilmek için itinalı bir sistem içerisinde çalışmaktadır. Profesyonel anlayışla, etik ve empatili yaklaşım ile seçkin müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda güven arz etmektedir. En kaliteli, en ekonomik ve uygunluk şartlarını göz önünde bulundurarak tur ve tatil yerlerini özenle organize etmektedir.

   " Keşfet ve Yaşa Ayasİsos'la" sloganımızla ve uygun ödenekli kampanya fırsatlarıyla seçkin müşterilerimize geniş yelpaze oluşturmak birinci görevimizdir. Dünyanın her yerinde görülmeye ve gidilmeye değer yerlerin olduğunu biliyoruz. Öncülüğümüz bu yerlere seçkin müşterilerimizide misafir edip uygun kampanyalarla gitmelerine vesile olmaktır. Bu yüzden ödeme kolaylıklarında çok taksitli ödeme, %25 ön ödeme ve erken rezervasyonlarda indirimden faydalanılması için taksitli ödeme imkanlarını sunan projelerimiz ile hizmet etmenin onuru içerisindeyiz.

   Diğer hizmetlerimiz ise bölgemizde yenilenmiş ve modernize edilmiş hali ile turizimi canlandırmak arzusundayız. Bunlardan Ayas İsos Turistik Tesisimizi hayata geçirmeyi arzu ediyoruz. Yakın bir zamanda hayata geçecek olan bu projemizde ata sporlarımızdan At Biniciliği, Okçuluk ve Dağcılık(Yapay Tırmanma Duvarı), Paintball gibi etkinliklerin yanı sıra, Buggy ve Jeep tipi araçlarla Amanos mecralarında Safari, Akdenizin tarihi yapılarının bulunduğu mavi incimiz İskenderun körfezinin iki yamacı olan Ayas ve İsos koylarında tekne turları, İskenderun anıt önüne inen yamaç paraşütü v.b. gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Siz seçkin müşterilerimizin istekleri doğrultusunda da tur ve tatil planı organize ediyoruz. Günübirlik turlar, hafta sonu özel turlar, bölgesel turlar, kültürel turlar, sağlık turları gibi geniş yelpazede hizmet veriyoruz. Araç kiralamada kolaylıklar ve eski aracınızı yenileme projelerimizle yeni araç kullanma imkanı sunan avantajlı paketlerle hizmet veriyoruz. Kurumsal iş yerlerine hizmetlerimiz olan ticari araç kiralama, ticari misafirlerini karşılama, misafirlerinin konaklamasına yardımcı olma gibi hizmet kolaylıklarıyla Kurumsal firmaların zamanına zaman kazandıran hizmetimizide sunuyoruz. Yine bölgemizde ilk olarak Karavancılığı organize ediyoruz. Karavan imalatı ve kiralama gibi en ekonomik tatil planıylada hizmet veriyoruz. 

   Ayas İsos Turizm Seyahat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi(Ayas Turizm) Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı işletme belgeli ve bakanlığa bağlı Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) üyesiyiz ve A sınıfı belgeli kurumsal firmayız. Belge numaramız 5573 olarak hizmet veren kurumsal firmayız.