Hatay Jeep Safari 1

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Tur Türü

Günübirlik Turlar

Grup boyutu

9 kişiler

Lokasyon

Türkiye

Genel Bakış

 
ÖNEMLİ NOT: Proğramlarımız yurtiçi ve yurtdışı katılımlara müsaittir. Katılımcılar için ADANA HAVALİMANI ve HATAY HAVALİMANI transferleri ve proğramdan bir gün önce ve proğram bitiminden bir gün sonra ek konaklamalar olarak düzenleme yapılmaktadır. Portföyünüze eklediğinizde katılacak misafirlerimizin proğram değişikliği hakkında detaylı bilgileri GoAyas Tur Organizasyonluğu departmanı ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Gerekli düzenlemeyi GoAyas Tur Organizasyon Departmanı personellerimiz aracılığı ile ayarlaya bilirsiniz..!

                              GÜNÜBİRLİK JEEP SAFARİ ve DENİZ TURU

Hem kara ve hem de denizin tadını çıkaracağınız bu turumuzda muhteşem tarihi eserlerin yanı sıra eşsiz manzaralı Hatay sahilinin mağaralarını, akar sularını, piknik alanlarını ve 
dünyanın en uzun plajlarından olan Samandağ çevlik sahil plajını göreceksiniz. Turumuza sabah 09:00'da İskenderun Ayas Turizm önünden hareket ederek başlıyoruz. Yol güzergahındaki misafirlerimizide alıp, ilk durağımız olan Eylül Kahvaltı Evi’ne geçiyoruz (Kişibaşı 185 TL)(mola süresi 30 dk). Kahvaltımızı yaptıktan sonra yeni Samandağ’ı yolu üzerinde bir veya iki noktada deniz manzaralı fotoğraflar çekilmek isteyen misafirlerimiz için kısa süreli molalarımızı veriyoruz. Daha sonra yolumuızun üzerindeki Kayra deresinde yürüyüş molası veriyoruz.(mola süresi 30dk) buradan çıkıp Şahlan Kaya mezrasından geçiyoruz.(fotoğraf için mola süresi 10 dk). Öğle yemeği molası için Chef Ali Restuaranta geçiyoruz. İsteyenler burada yemeklerini yiyebilirler.(mola süresi 20dk) Yeniden yolumuza koyulup, Asi boğazına geçiyoruz. Asi boğazında denizin nehirle buluşmasının anını yaşayacaksınız. Daha sonra yine eşsiz deniz manzarası ve güzelliği ile harika fotoğraflar çekilebileceğiniz Üçağızlı Mağarası’na geçiş yapıyoruz. Üçağızlı Mağarası’nda 1 saatlik serbest zaman olarak uzun molamızı veriyoruz. Burada geçirdiğimiz güzel vakitlerin ardından son durağımız olan Karamağara Koyu’na geçiyoruz. Koy’a geçtikten sonra sizlerle takım halinde yapabileceğimiz çeşitli aktivitelerin (Su Balonu Savaşı, Plaj Voleybolu, Plaj Futbolu vb.)(mola süresi 3 saat) ardından siz değerli misafirlerimizi nadir güzelliği olan Karamağara Koy’unun maviliği ve günbatımının eşliğiyle denizde zaman geçirmeniz için sizleri baş başa bırakıyoruz. Bu keyifli vakitlerden sonra dönüş için hazırlanıyoruz ve Jeep’imize binip dönüş yoluna koyuluyoruz. Tahmini dönüş süremiz yol boyunca geçen zaman dilimi olarak değişiklik göstermektedir. Akşam üzeri 21:00-21:30 gibi iskenderuna gelinmektedir. Bir sonraki Ayas Turizm turumuzda görüşmek dileğiyle, sizlere veda ediyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz!
 

Güzergah Rotası Alınacak Yerler:

·       İskenderun Ayas Turizm Önü – 09:00

·       Karaağaç Mikado Restoranı – 08:45

·       Karaağaç Doğapark 2 Halı Saha Kavşağı – 09:00

·       Arsuz TCDD Dinlenme Tesisi Önü – 9:30

·       Asfur Künefe Köşesi – 09:40

Not: Yol üzerinde belirlediğimiz noktalar dışında olan misafirlerimizin Ayas Turizm müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesi önemle rica olunur!

Not: Turumuzda denize girileceği ve aktivitelerde kıyafetlerinizin ıslanma ihtimali olduğundan dolayı yanınızda yedek kıyafet ve havlunuzu getirmeyi unutmamanızı önemle rica ederiz!

Not: İskenderun’dan kesin çıkış saatimiz 09:00 olup dönüş saatimiz tur içerisindeki etkinliklere göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için Ayas Turizm müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur!

Not: Güncel olarak fiyat değişikliği yakıt zamına göre yenilenecektir. Güncel fiyat için bizimle irtibata geçmenizi önemle rica ederiz.

      Jeep Safari Program İçeriğinde Aktiviteler:

·       Eylül Kahvaltı Evi (Serpme Kahvaltı)

·       Konacık Fotoğraf  Tepesi

·       Kayra Deresi(Yürüyüş isteğe bağlı olup, ona gire kıyafetinizin olması gerekmektedir)

·       Şahlan Kaya Mezrası

·       Asi Boğazı(Denizin nehir şile buluşması)

·       Üçağızlı Mağarası

·       Karamağara Koy’u (Yüzme ve Aktiviteler)

       Aktivitelerin İçeriği:

·       Su Balonu Savaşı

·       Plaj Voleybolu

·       Plaj Futbolu

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

16 Yıllık Turizm Güvencesi ve Hizmetleri
Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
Lüks Araçlar ile Ulaşım ve Araç içi İkramlar
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
Serpme Kahvaltı
Zorunlu Seyahat Sigortası
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Kişisel Harcamalar
Açıklamaya dahil olmayan ekstra geziler

Temalar

Tarih ve Kültür
Macera
Eğlence
Doğa ve Spor
Yiyecek ve İçecek

Tur Süresi

Günübirlik

Ulaşım Tipi

Bölge Buluşmalı

Sıkça Sorulan Sorular

Turda kıyafet olarak nasıl giyinilmelidir?
Turumuz safari içerikliliğinden dolayı, toz ve su olacaktır. Bu duruma göre kıyafetinizi giymenizi rica ederiz. Ekstra denize giriş olacağından giyeceğinizi ona göre getirilmesi rica olunur.

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Ayas Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

₺790 başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
Pazartesi 09:00 - 18:00
Perşembe 09:00 - 18:00
Çarşamba 09:00 - 18:00
Perşembe 09:00 - 18:00
Cuma 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 18:00
Pazar kapalı
başlayan fiyatlar
₺790
0 Yorum