Hatay Jeep Safari 2

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Tur Türü

Günübirlik Turlar

Grup boyutu

9 kişiler

Lokasyon

Hatay

Genel Bakış

Günübirlik Jeep Safari Turu

Şehirden uzak sakin ve temiz hava ile doğanın bütünlüğünü yaşayacağınız jeep safari turumuzun, yaylaların ve akarsuların tadını çıkaracağınız muhteşem Amanos dağlarından göre bileceğiniz manzaraların yanı sıra eşsiz doğa güzellikleri ve muhteşemlikleri ile büyüleyen şelale manzaraları, şehir manzaraları ve doğa manzaraları ile büsbütün bir heyecanı yaşayacaksınız. Turumuza sabah 8:30’da İskenderun Ayas Turizm önünden hareket edecek şekilde tüm misafirlerimiz ile buluşuyoruz. Belirli güzergahımız üzerinden toplanmak üzere harekete geçiyoruz. İlk durağımız olan Aşkarbeyli mahallesinin içerisinden geçip, Sakıt şelalesi seyir restoran terasında kahvaltı için molamızı yapıyoruz (Kahvaltı 125 TL). Daha sonra Atik yaylası yolu üzerindeki ovanın ve şelalenin eşsiz manzarasında fotoğraf molası veriyoruz. Çeşitli etkinlikler ile şelale kenarı yürüyüş ve birazda dinlenme yapıp turumuza devam ediyoruz. Daha sonra atik yaylası meşhur atik suyu çeşmesinde durup balon suyu savaşı etkinliğinden sonra grup olarak resimler çekilip, eski radar tepesinin ve manzaranın resmini isteyen çekebilecektir. Turumuza devam edip Belen seyir tepesine çıkıyoruz. Müthiş manzaranın eşliğinde çayımızı içiyoruz. Yürüyüş mesafesinde olan şehitlik anıtını ziyaret ediyoruz. Daha sonra rotamızı tekrar tepelerdeki zirvelere tırmanmak üzere çeviriyoruz. Güzel yaylamız olan Soğukoluk mezrasındaki meşhur piknik alanında etkinlikler yaparak ve dinlenerek vaktimizi geçiriyoruz. Turumuzun son zamanına yaklaşırken gün batımı eşliğinde manzara resimleri için Nergizlik köyümüzdeki Fotoğraf çekim platomuzda hatırası ile kalıcı olan rersimlerinizi çekebilirsiniz. Bu günbatımı manzaraları eşliğinde ve tabiatın güzel yüzüne tanıklık etmiş olacaksınız. Daha sonra Karahüseyinli köyünden iskenderuna geliyoruz. Belirtilen güzergahımız üzerinde aldığımız misafirlerimizi bırakıyoruz. Diğer misafirlerimizi son durağımız olan İskenderun Ayas Turizm önünde bırakıyoruz. Bir sonraki Ayas Turizm turumuzda görüşmek dileğiyle, sizlere veda ediyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz!

Güzergah Rotası Alınacak Yerler:

·       İskenderun Ayas Turizm Önü – 08:30

·       Karaağaç Mikado Restoranı – 08:45

·       Karaağaç Doğapark 2 Halı Saha Kavşağı – 09:00

·       Pınarbaşı köprü kavşağı – 09:15

·       Modern evler yunus emre ilkokulu kavşağı– 09:30

Not: Yol üzerinde belirlediğimiz noktalar dışında olan misafirlerimizin Ayas Turizm müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesi önemle rica olunur!

Not: Turumuzda dağlara çıkılacağı ve aktivitelerde bulunulacağı için kıyafetlerinizin ıslanma ihtimali olduğundan dolayı yanınızda yedek kıyafet ve havlunuzu getirmeyi unutmamanızı önemle rica ederiz!

Not: İskenderun’dan kesin çıkış saatimiz 8:30 olup dönüş saatimiz tur içerisindeki etkinliklere göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için Ayas Turizm müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz önemle rica olunur!

Not: Güncel olarak fiyat değişikliği yakıt zammına göre yenilenecektir. Güncel fiyat için bizimle irtibata geçmenizi önemle rica ederiz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

16 Yıllık Turizm Güvencesi ve Hizmetleri
Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
Jeep ile Ulaşım ve Araç içi İkramlar
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
Sabah kahvaltısı (Geçici süreliğine)
Ferdi Kaza sigortası
Zorunlu Seyahat Sigortası
Tüm Öğle Yemekleri ve yanında alınan içecekler
Tüm Özel Harcamalar
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Güzergah

Temalar

Macera
Eğlence
Doğa ve Spor

Tur Süresi

Günübirlik

Ulaşım Tipi

Bölge Buluşmalı

Sıkça Sorulan Sorular

Turda kıyafet olarak nasıl giyinilmelidir?
Lütfen yanınızda yedek kıyafet getirin, etkilikler ve tepelerin serinliği sizleri rahatsız etmesin. Bu yüzden tedbirli olmanızı tavsiye ederiz. Turumuzun tadını çıkarmanızı dileriz.

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Ayas Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

₺400 başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
Pazartesi 09:00 - 18:00
Perşembe 09:00 - 18:00
Çarşamba 09:00 - 18:00
Perşembe 09:00 - 18:00
Cuma 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 18:00
Pazar 00:00 - 00:00
başlayan fiyatlar
₺400
0 Yorum